• Design Studio Bodrum tam hizmet prensibi ile çalışan bir reklam ajansıdır. Verdiği kurumsal tasarım ve danışmalık hizmetleri ile Türkiye ve Dünyada bir çok firmaya yaptığı işler ile büyük rekabet ortamında fark edilmelerini ve kalitelerinin artmasına vesile olmuştur.
  • Kalabalık müşteri portföyü ile zamana karşı iş çıkartmaya çalışmak yerine az ama öz müşteri ile çalışmayı tercih ederiz.
  • Seneler içinde edinilen tecrübeler doğrultusunda müşterilerimizin reklam ve tasarım için ayırdıkları bütçeleri, gereksiz mecralarda kullanmak yerine, analizlerimiz doğrultusunda direk hedefe yönelik alanlarda kullanmayı tercih ederiz. Bizim için küçük iş, büyük iş ayrımı yoktur. Süper fikir, kötü fikir ayrımı vardır. Bir projeye inanıyorsak onunla sonuna kadar yürürüz. Fakat inanmadığımız bir işe asla başlamayız.
  • İşini seven, vizyon sahibi, dış dünyaya kendisini kapatmamış, para kazanmak isteyen, ülkesine her şeyden çok değer veren, sözünü tutan, ilerlemek isteyen,büyümek isteyen, markasını korumak veya geliştirmek isteyen, cinsiyet, dil, din ve ırk ayrımı yapmayan, karşısındakine değer veren, yaptığı işin kıymetini bilen, kadına el kaldırmayan, çağdaş, hayvanları seven insanlar ve şirketler ile çalışıyoruz.
  • Günü kurtarmayı düşünenlerle, ayrımcılık yapanlarla, bölücülük yapmaya çalışanlarla, kendini herkesten üstün gören tipler ile, ülkesini sevmeyenler ile, bir kere kazanayım sonrasına bakarızcılarla, kısa vadeli plan yapanlarla, saygısızlarla, şiddet sevenler ile, sadece kendini düşünen tipler ile, Bodrum’u sevmeyenler ile, parasıyla hava atanlarla çalışmıyoruz. 
  • Son madde saydıklarımız lütfen buraya tıklasın
WhatsApp WhatsApp Hızlı İletişim