Çok değil 10 madde…

Herkesin çalıştığı müşteriye bir bakış açısı vardır. Design Studio Bodrumun müşteriye bakış açısını 10 maddede açıkladık. Bu doğrultuda işlerimize yön vermeye devam ediyoruz.

1. Müşteriyi hiçbir zaman “çantada keklik” değildir.  DS Bodrum Reklam ve Tasarım ajansı , her yeni müşterisinin her kademesine tasarım ve üretim anlamında reklamı veya tanıtımı sonuca ulaşıncaya kadar eşlik eder.

2. İyi iş, iyi ilişkinin sonucudur ve  bunlardan biri olmadan diğeri elde edilemez. Eğer bir sonuca ulaşılamayacaksa baştan bu işe başlamaz hiç bir şey üretmeyiz. Çünkü bunun ne bize neden müşterimize bir faydası olmayacaktır. Ürettiğimiz işler müşterilerimiz ile ilişkilerimizi perçinlemesi gerekmektedir.

3. Hiçbir zaman dürüstlükten taviz vermeyiz. Bizim ajansımızda herşey güven üzerine kuruludur. Karşılıklı güvende en ufak bir eksilmede çalışmalarımız son bulur.

4. Müşterimizin tüm işleri ile içten ve samimiyetle ilgileniriz ki, o işin kendi işimizmiş gibi benimseyerek hareket ederiz.

5. Ajansımızın ücretlendirilmesi adaletlidir. Ajansamıza ödenen ücret üretilen işin karşılığını son kuruşuna kadar hak etmez ise kendimi suçlu hissederiz.

6. Müşterimiz ile her konuda aynı fikirde olmak zorunda değiliz ama küsmeden fikir ayrılığında bulunmayı da iyi biliriz.

7. Asla ego yapayız, kibirimiz yoktur, rehavete kapılmayız. Şunu çok iyi biliriz; bizim müşterilerimiz ile çalışmaya can atan kaç ajans olduğunu çok iyi bilir ve bu aklımızın bir köşesinde yazılıdır.

8. Belli aralıklarla işlerinin nasıl gittiğini sormak için müşteri ziyaretleri yaparız. Müşterilerimize kar ettirmek için tüm yeteneklerimizi ve bağlantılarımızı kullanırız.

9. Design Studio Bodrum, 3. kişiler üzerinden kar etmez.

10. Müşterinin temel talebinin yalakalık yapmak değil, iyi iş yapmamız olduğu iyi biliriz.

Yazıyı Paylaş
WhatsApp WhatsApp Hızlı İletişim